Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Covidos vagyok?

Covidos vagyok?

Figyelt kérdés
3-4 napja faj a torkom de nem ugy mintha egy csomo lenne a torkomba, szimplan rossz erzes. Folyamatosan csunyan kohogok. Az e-cigarettam izet nagyon nem erzem, az etelek ize is nagyon elhalvanyult. Egyedul a mekis sajtburger es csibeburger amit intenziven erzek. Folyamat egyszer faj a fejem, egyszer nem. De sose vagyok lazas. 2 pfizerrel vagyok oltva. Koszonom elore is a valaszokat!
febr. 16. 18:47
 1/2 anonim ***** válasza:
65%
Már régen nincs jelentősége, hogy Covid-e
febr. 16. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
16%
Honnan veszed hogy covidos vagy? A covid nem jár torokfájással. Egyébként meg akár 2555 Covid oltásod is lehet! Akkor is elkaphatod a Covid-ot. Szóval tök mindegy hogy 2 vagy 2555 oltásod van. Ugyan is fél évente újra kellene oltattni mindenkinek. Na jó ha nem is fél évente de legalább is maximum évente. Tehát a Covid fertőzések 2020 márciusában jelentek meg. Igy minimum 3 oltás kellene. És a 3 oltás sem garancia arra hogy nem leszel covidos. Maximum csak enyhébb lefolyású. Apropó. Covid tesztet csináltál?
febr. 16. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!