Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ez szerintetek reflux vagy...

Ez szerintetek reflux vagy valami szimpla vírus?

Figyelt kérdés

Szép estét! 178 éves vagyok, és kb 2 napja jött ki nálam hogy fáj a gyomrom illetve görcsöl. (tegnap és tegnap előtt azt vettem észre hogy véres a székletem ami sose volt még) És kb innentől kezdtem el érezni a fájdalmat. ( Egy nap max 2x szoktam elmenni nagy wc-re, mai nap voltam kb 4x és hasmenésem volt)


1,5 éve kezdtem el rendszeresen kávézni reggel és este 1 presso feketén. Tejet nem ihatok, meg nem is szeretem. Csak zabtej van itthon, de azt meg nem teszek bele.


Nem szeretném hogy refluxos legyek, remélem ez nem az, hanem valami gyors vírus csak



febr. 17. 19:09
 1/4 A kérdező kommentje:
*17 éves vagyok, véletlenül egy 8-ast is odaütöttem (:
febr. 17. 19:11
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Mire alapozva merül fel benned, hogy refluxos vagy?
febr. 17. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha hasmenésed van akkor valószínűleg vírus,refluxtól nincs hasmenés.a háziorvost nem ártana majd keresni.éhgyomorra nem szabadna kávét inni.

Előtte kellene enned vmi,akár egy kiflit.

A reflux nem okoz hasmenést.en 20 éve refluxos vagyok.de nem ördögtől való.

febr. 17. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Fiatalon rendszeresen iszol kávét?

Ha igen, valószínűleg érzékeny a gyomrod hozzá. Ezt úgy mondom, hogy ezt megéltem már. Később vsz emiatt lett gyulladásom.

Az lenne a legjobb, ha felhagyod, és elmész orvoshoz kivizsgálásra.

Ne halaszd, mert kialakulhat crohn, vagy colitis ulcerosa betegség akár...

febr. 18. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!