Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Okozhat tartós füstmérgezés...

Okozhat tartós füstmérgezés gyomor betegséget?

Figyelt kérdés
Sajnos elhanyagolt munkahelyi körülmények miatt naponta ki vagyok szolgáltatva enyhe/ közepes füstmérgezésnek. Az összes tünetet érzékelem magamon. Először fejfájás,szédülés, magas pulzus,erős szívdobogás érzés,hányinger, szív környékén szúrás érzés, koncentráció zavar,bágyadtság akkor is ha nem lehetnék álmos mert pihentem eleget. Pár hete orvoshoz kellett mennem gyomorpanaszokkal. Erős gyomor fájdalommal kórházba kerültem. A diagnózis gyomor gyulladás. A szövettan eredeményére még várnom kell.Lehetséges,hogy a füst okozta?

febr. 18. 01:20
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Ez nagyon durva! Simán lehet ilyen, de örülj, hogy csak ennyi. De azonnal válts munkahelyet, mert hosszú távon ebből súlyos betegségek lesznek. Nem tudom mit dolgozol, de hidd el ettől még a közmunka is jobb!!!

Menj el onnan! Komolyan!

Jobbulàst kívànok!

febr. 18. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Igen, a füst ahogy bejut a szájon keresztül a tápcsatornába simán okozhatta.


Én a helyedben elhúznék de még lehet jól fel is jelenteném őket mert ez így tuti nem működhetne legálisan.

febr. 18. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

2: jól mondod!! Igazad van!!!

Mocskosak!!!


Hosszú tàvon még súlyos tüdő meg emesztőrendszeri betegségeket is tud okozni....

Én mondjuk simán feljelenteném őket....

febr. 18. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Minden méreg csak rontja a szervezetet, neked most a gyomrot tette tönkre.

Remélem meggyógyulsz belőle.

febr. 18. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Amúgy ja, jelentsd fel és orvosi igazolással bizonyítsd be!
febr. 18. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!