Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Van valami erős levegőtisztító...

Van valami erős levegőtisztító gép, vagy mit tehetnék, hogy ne szagoljam folyamatosan a füstöt? A lakótársam mindig nyitva hagyja az ablakokat. Sosem csukja be, még éjszaka sem.

Figyelt kérdés

Ezzel az a probléma, hogy kint folyamatosan égetnek valamit és a lakás tele lesz füsttel. Annyira, hogy levegőt sem kapok, remeg a testem és hánytam is már emiatt. Hiába csukom be, ő olyankor is újból kinyitja és amikor rászóltam, azt mondta, hogy túl kényes vagyok. Értem én, hogy ő vidéki és hozzászokott a szemét égetéshez, meg a füsthöz, de ez már sok. A lakás teljesen megtelik és biztos, hogy ez nem egészséges. Csak ebben a hónapban, már háromszor telt meg a lakás a füsttel. Félek, hogy rákos leszek. Ha már nem vagyok az. Most amikor ezt írom, most is füst van. Én ezt már nem bírom!

Nem szeretnék elköltözni, mert más problémám nincs vele. Sokat beszéltem neki már erről, de ő ezen nem akar változtatni. Szerinte kell a friss levegő és a szellőztetés. Van hogy télen is órákra kinyitja. Feljelenteni nem akarok senkit, nem is tudom, hogy honnan jön a füst.



2021. aug. 11. 02:59
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
Biztos, hogy nem leszel rákos attól, hogy érzed a füst szagát. A hipochondria pszichológussal kezelhető.
2021. aug. 11. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Amint írtam, az egész lakás megtelik vele. Hánytam is tőle. Szerinted nagyon egészséges a műanyag égetést szagolni hetente?

Minek van ennyi buta, rosszindulatú ember? Legalább ne reklámoznád. Ha nem tudsz válaszolni, akkor ne idegesíts másokat! Inkább te legyél kicsit okosabb és kedvesebb!

2021. aug. 11. 03:26
 3/10 anonim ***** válasza:
Ilyen gépről nem tudok, de egy mobilklíma meg oldhatja a problémátokat.
2021. aug. 11. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy válaszoltál! A neten ma olvastam, hogy vannak. De ki tudja, hogy melyik a jó, mert itt sok füstről van szó.
2021. aug. 11. 06:41
 5/10 anonim ***** válasza:

Igaza van, kelp a friss levegő.

De nem akkor kéne szellőztetni, mikor a szomszéd cigók gumit égetnek.

2021. aug. 11. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

A műanyag égetés nagyon is káros a szervezetedre! Mégis csak ki kellene deríteni ki csinálja, mert ez elviekben tilos!

[link]


A legegyszerűbb cucc, ami megköti a füstöt - nem vicc - az a vizes szivacs.

DE ha nálatok olyan, hogy az egész lakás tele megy füsttel, oda már ennyi kevés.

2021. aug. 11. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Itt folyamatosan nyitva van az ablak miatta. Egészen télig így lesz. Nem tudom, hogy kik égetnek és mit, de nagyon gyakran csinálják és rengeteg a füst.
2021. aug. 11. 07:30
 8/10 anonim ***** válasza:
62%
Mondjuk a füsttel kéne foglalkozni inkább, feljelentés volt már?
2021. aug. 11. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Egyébként 0-24-ben égetnek?

Pont télen nem... az furcsa.

2021. aug. 11. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Írtam, hogy nem szeretnék feljelenteni senkit. Csomó macera, nem tudom kik csinálják, hol és mit égetnek. Olvastam, hogy bizonyos időközönként lehet égetni. Más kérdezők is azt írták, hogy a rendőrség nem is foglalkozott vele. Több helyre tovább küldték őket, majd a szomszéd csak bírságot kapott és folytatja azóta is.

Heti egyszer-kétszer égetnek. Szerintem ez elég sok.

2021. aug. 11. 07:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!