Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Aggódjak szerintetek, vagy ez...

Aggódjak szerintetek, vagy ez tényleg aranyér?

Figyelt kérdés
Anyam ma hivott, hogy kedden megy be tukrozesre, mert mar egy par hete fajdalmat okoz neki a szekeles. Aranyer gyanujaval kuldtek be. Nyugtassatok meg hogy ez nem komoly, es nem daganatrol van szo.

febr. 18. 22:18
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Így senki se fogja neked biztosra mondani, hogy nem daganat. De, ha aranyér gyanúval küldték, akkor elég valószínű, hogy az.
febr. 18. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nagy valószínűséggel aranyér .
febr. 18. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
dehogy daganat, lehet sima szekrekedes miatt megrepedt egy hajszaler es amiatt es meg aranyere sincs. Nekem is ez volt, ilyen fissura szakadt el emiatt igaz megvan mai napig de semmi gondot nem okoz.
febr. 18. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Ne aggodalmaskodj nagyon!

Tudom ez közhely!

Hasa fàj? Puffad? Fogyott-e? Étvàgytalanság?

Siman lehet, hogy kevesebb folyadékot, rostot fogyaszt és nehezebb a székeles, ami miatt kialakulhat az aranyér. A szorulasos székelés egyébkent tud véres székletet is okozni, illetve vègbél repedést is. Ezek is fájdalmasak. De lehet egy kis àrtalmatlan polip vagy divertikulus is tud ilyet okozni. Polipot azt tükrözéskor le is veszik.

Próbàlj picit megnyugodni. Rendben lesz minden.

Remélem anyukád nem stresszel a tükrözésen. Nekem nem rég volt, kellemes csalódás. Kaptam bódítót és kb semmire nem emlékszem. 10:30-10:50-ig tartott kb, ezt is onnan tidom, mert a baràtom kísert. Hazaértünk és délutàn 5 utàn keltem fel. Nagyon jót aludtam. Annyit még tudj, hogy tükrözes utàn nem ritka, hogy kicsit véres a széklet 1-2 napig, kis mennyiségben. Ez normàlis. Ha nagyon véres vagy több napig tart, akkor iràny vissza.

febr. 19. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
A székelése fáj egy pár hete.
febr. 19. 08:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!