Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ez valami hasmenéses vírus...

Ez valami hasmenéses vírus lehet, vagy baktérium?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Nem tudom terjeng-e most valami, hirtelen, a semmiből jött ez nekem tegnaptól fogva. Vannak hébe hóba IBS szerű tüneteim, de rendszerint enyhék szoktak lenni, mindig napi 1x mentem wc-re.

Tegnap előtt este első tünetként nagyon felpuffadtam és nagyon büdösek voltak a szelek. Reggelre ment is a hasam, először pépes, majd rá 2 órára felváltotta a vizes fajta, de inkább ilyen vizes + nyákos, de gondolom ez az a vírusos fajta. Mértem lázat többször is, enyhe hőemelkedés van csak 37-37,3 között. Tegnap összességében olyan 6x mentem, ebből az első 3 volt csak rendes, intenzív. Éjjel tudtam aludni, de reggel ismét ment egyszer, és délutántól estig még 2x.

Iszom sokat, diétásan eszem.

Nektek húzódott ilyen 2 napon túl, vagy én dramatizálom túl és simán tarthat fertőzés eddig? A fejfájás ma is meg volt, enyhébben, de lüktetett, szerintem ez is vírusra utalhat(?)



febr. 19. 21:18
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia, elhúzódhat, van virus mindenféle mostanában. Nekem a lányomnak kb 2 hete volt, 6 napig tartott,görcsös hasfájással a széklet előtt.
febr. 19. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

6 napig? :o az nem semmi, és nektek is ez a vizes fajta hasmenés volt?

Én ma már elkezdtem Normafloret is iszogatni mellé, nekem legutóbb évekkel ezelőtt volt ilyenem, akkor egy másfél nap alatt átment rajtam. De ez most kezd aggasztani valamiért, egy pukiban se bízhatok konkrétan. :D

febr. 19. 21:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!