Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mitől lehet háton fekve...

Mitől lehet háton fekve nehézkes légzés?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy komoly tudo illetve sziv eredetu problemakat jelezhet. De ezeknek lennenek nem fekve is tunetei, nem?

26 vagyok, ferfi. Sokat mozgok, heti 5x edzek. Tokeletesen birom ezeket, sose fulladok, nem vagyok rosszul, nem nehez a legzes, semmi ilyesmi.


Ez a fekvo helyzetbeli nehezkes levegovetel mar masodjara jon nalam elo, idoszakosan. Tavaly az ev masodik feleben is tapasztaltam ilyet, majd elmult. Most is egy parnapja teljesen random kezdodott el, azota tart.


febr. 20. 21:18
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem reflux okozott ilyet.
febr. 20. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Vagy reflux vagy kezdődő asztma
febr. 20. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Fekvés hogyan? Háton,oldalt,hason?
febr. 21. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mármint,hogy csak háton?
febr. 21. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Háton fekve. Másképp nem tudom ezt írni.
febr. 21. 15:00
 6/8 anonim ***** válasza:
Túlsúly van?
febr. 21. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Ahogy írtam sokat edzem, 193cm vagyok, 110kg, tömegelés után, izmos, atletikus testalkat.
febr. 21. 15:07
 8/8 A kérdező kommentje:

Testzsírszázalékom lehetne alacsonyabb, de a tömegelés miatt ezis gyarapodott :)

Most 21-23% körül van,

febr. 21. 15:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!