Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Pár napja köhögök, le vagyon...

Pár napja köhögök, le vagyon gyengülve, és hőemelkedésem van, voltak szakaszos tüsszentési rohamok is, légzés is nehézkes, szédelgek, még nem jártam orvosnál. Lehetséges, hogy ez az új influenza?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 30. 00:20
 1/3 A kérdező kommentje:

2009 04 30 0:24 :D

Budapest Magyarország

lehet, hogy megfertőződtem

most persze még vicces, meg minden, de két hét múlva amikor fél budapest műtős maszkban fog rohangálni, nem lesz az.

2009. ápr. 30. 00:25
 2/3 anonim ***** válasza:

A hírek alapján nem valószínű, a környező országokban sem regisztráltak esetet és egész Európán belül is "elhanyagolható" a szám. (Na persze nem azoknak aki betegek lettek :(

Szerintem egyszerűbb ha orvoshoz mész. Aztán meg sok folyadék, ágynyugalom stb:)

2009. ápr. 30. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nyugi, biztosan nem az, ez egyszerű megfázás. Nekem is ugyanezek a tüneteim voltak 1-2 hete, már szerencsére kifelé megyek belőle.
2009. ápr. 30. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!