Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Alacsony vércukorszint okozhat...

Alacsony vércukorszint okozhat fülzúgást,fejzúgást ejszakai izzadást?

Figyelt kérdés

2-es típusú cukorbeteg vagyok,napi 1500 mg Adimet xr-t szedek.

Ettől beállt normál tartományba a cukrom,de kb amióta megemelték ennyire a dózist éjszaka felébredek,izzadok és fülzúgásom van.Nem ilyen ciripelő,hanem zúg es van hogy a fejem is zakatol.

A cukrom normál tartományban van de lehet hogy az nekem már nem megszokott,túl alacsony?

Ma éjszaka zúgott a fülem aludni sem tudtam és ahogy reggel ettem elmúlt.



febr. 22. 08:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Minden képpen keresd fel a házi orvosod. Vagy azt az orvost aki felírja neked a Adimet xr-t. Lehető leg sürgősebben keresd fel a kezelő orvodat, és panaszold el a tüneteidet! Lehet hogy túl sok a gyógyszer mennyisége, vagy más gyógyszert írnak majd fel. Egyébként a metformin önmagában nem okoz alacsony vércukorszintet (hipoglikémia). Igen az Adimet xr metformin hatóanyagú. De ilyen metformin ható anyagú a Meforal és a Metfogamma is. Szóval irány a kezelő orvos. És panaszold el a tüneteidet. Egyébként én is 2-es típusú diabéteszes vagyok. Csak én 2 X 1 - 1000 Mg-os Metfogammát szedek. És e gyógyszer mellett 5,9 és 7,1 között szokott lenni a vércukor szintem. Metfogamma nélkül pedig 8,1 és 9,7 között van nekem.
febr. 22. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm,mindenképpen fogok vele beszélni!!

Nekem gyógyszer nélkül is étkezések között türhető volt a cukrom.

Csak étkezéskor szállt el volt hogy 9 fölé.

febr. 22. 09:47
 3/3 anonim válasza:
Szia! Javult valamit ? Váltottál gyógyszert? köszi)
márc. 29. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!