Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mik lehetnek ezek a piros...

Mik lehetnek ezek a piros csíkok a köröm alatt?

Figyelt kérdés
Mukormeim ma 1 hete szedettem le. Nagyon vékony és hajlékony volt a körmöm. Azóta már levágtam őket ilyenre. 3napja viszont ilyenek a kormeim. Mindegy körmömom van kivéve a két hüvelyk ujjam. Mitől lehet ez? Nagyon gyengék hajlekonyak lettek a kormeim. Beszédes után pár napig érzékenyek voltak a kormeim. [link]
febr. 23. 20:19
 1/6 A kérdező kommentje:
Leszedes után*
febr. 23. 20:20
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Mivel teljesen elvékonyodtak, sérültek, így az alatta lévő szöveten apró beverzések keletkeztek. Óvatosan fogj meg dolgokat, kerüld a forró és nagyon hideg vizet és ne is àsztasd sokàig. 1-2 hét és elkezd majd vastagodni a köröm es akkor jobb lesz. De most vagy 2 hónapig inkább ne menj manikűröshöz. Picit hagyd megerősödni őket.

febr. 23. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
**áztasd, bocsi!!😃
febr. 23. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem volt még műkörmöm, szerintem nem is lesz, de ilyen már volt a körmeimen néhányszor. Lenő és annyi.
febr. 23. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen nektek a válaszaitokat☺️

Csak kicsit betojtam hogy valami más gond lehet 🤦☺️

febr. 23. 22:30
 6/6 anonim ***** válasza:

Semmi nagyobb gond nincs, nyugi.

Nekem is szokott lenni. Csak én kb fél évemte 1 hónapot hagyom szabadon a körmöm. Mióta így csinàlom nem vészes mikor leszedi a manikűrös🙂

febr. 23. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!