Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit jelent ha a körmeimen...

Mit jelent ha a körmeimen fehér csíkok vannak?

Figyelt kérdés

Régebben is volt de pár nap elteltével eltűntek,hónapok óta jelen vannak a körmeimen és rengeteg,mindegyik ujjamon.

Szedek multivitamint és napi 1x 1000mg C vitamint de semmi változás.


Irány az orvos?


Kissé aggódom most már,magamon nem vettem észre semmit talán hogy fáradékony vagyok hiába alszom ki magam (2 munkahelyen dolgozom,az egyik 24 órás és van hogy a 24ből megyek dolgozni a másik munkahelyre)



2023. máj. 2. 19:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

[link]


"fáradékony vagyok hiába alszom ki magam (2 munkahelyen dolgozom,az egyik 24 órás és van hogy a 24ből megyek dolgozni a másik munkahelyre)"

Hát ha egy 24 órásból mész a másik munkahelyre, akkor sokminden lehetsz, csak kialudt nem!

2023. máj. 2. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Gyerekkoromban azt mondták, hogy K-vitamin hiány (az meg tipikusan nincs a multivitaminokban). Persze egyáltalán nem biztos, hogy ez megalapozott.


Nézz utána, van K1 és K2 is, és a K2 nem mindegy, milyen pontosan (a felszívódás szempontjából).

2023. máj. 2. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Milyen irányban? Mivel mindegyik körmödön van, orvost javaslok! Foltok esetében a köröm megsérült, de neked mindegyiken van. A köröm növekedési zavara ami még rendben van. Viszont jelezhet mérgezést (ez mondjuk nem áll fenn nálad) de májbetegséget is! Vagy vese, de ez ritkább. Szóval ha hónapok múlva sem tűnik el, azaz nem nő le, labort nézess menj orvoshoz! Nem vitaminhiány feltétlenül.
2023. máj. 2. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
0%
Nem folyt rá a hibajavító? Nehezen jön le.
2023. máj. 2. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Nem ütöttem be sehova,nem folyt rá semmi..


Oldalirányba vannak a csíkok.


Középső és a mutatóujjamon van a legtöbb ezt követi a gyűrűs ujjam,kis ujjon is akad de nem sok,hüvelyk ujjon pedig csak 1-2 pötty.

2023. máj. 2. 20:48
 6/12 anonim ***** válasza:
Műkörmöt szoktál csináltatni?
2023. máj. 2. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
orvos mindenképp
2023. máj. 2. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

7.

Orvos nem csinál műkörmöt.

2023. máj. 2. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Félrértések elkerülése végett Férfi vagyok,felénk nem divat a műköröm férfiaknál :)
2023. máj. 2. 20:56
 10/12 A kérdező kommentje:
A héten akkor elmegyek orvoshoz,köszönöm a válaszokat!
2023. máj. 2. 20:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!