Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Fájdalmas csomó a mellben....

Fájdalmas csomó a mellben. Hová forduljak?

Figyelt kérdés
Kb 1 hete van egy kb mogyoró méretű kemény, fájdalmas csomó a mellemben. Előtte is mintha tapintottam volna valamit már jó ideje, de nem voltam biztos benne. 1 éve hagytam abba a szoptatást, eddig még ennek tudtam be hogy érzek valamit, de már meg kellene nézetni. Milyen orvost kell keresni ilyen esetben? Milyen vizsgálatokat fognak csinálni? Akinek volt hasonló panasza, mennyi időbe telt mire kiderült, hogy daganatos-e vagy sem?

febr. 25. 13:20
 1/6 anonim ***** válasza:
A háziorvosodhoz menj!
febr. 25. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem rövidítené le a vizsgálati időt, ha egyből valamilyen szakorvoshoz mennék? (Sebész, onkológus, nőgyógyász) Nálunk eléggé halott ez a háziorvosi rendszer, kb semmiben nem kapunk itt érdemi segítséget a háziorvostól. (Dél-Dunántúl)
febr. 25. 13:30
 3/6 anonim ***** válasza:

Minden hova beutaló és időpont kell, ha nem magánban mész ahová szintén időpont kell..


Tehát elsősorban háziorvos, ő tovább írányít.

febr. 25. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nőgyógyászhoz és ő utal tovább. Mammomráfia, emlő uh, citológia lehet az irány. Mikor nekem ilyen volt, akkor csak egy bedurrant tejmirigy volt - ilyen szoptatástól függetlenül is lehetséges.
febr. 25. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Egyébként magánban oda mész, ahova akarsz, ha fizeted. Én egy enyhe emlőfájdalommal múltkor elmentem mammográfiára és uh-ra, másnapra kaptam időpontot (államiban egyáltalán nem volt!). 30 ezer forintért megnyugodtam.
febr. 25. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Magán emlő UH volt a megoldás a megnyugvásomra! :)
márc. 21. 13:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!