Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » L3 csigolya sugarazására...

L3 csigolya sugarazására várok,esetleg van valaki aki információt tud adni,hogy sérül e valami? Gondolok itt vesére,húgyhólyagra stb! Áttét van a gerincemen,lehet baj a sugártól?

Figyelt kérdés

#rák #Sugárterápia L3 csigolyára mellékhatás
febr. 25. 21:03
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A szakorvosod válaszol.
febr. 25. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Ypszilon1980 ***** válasza:
Ezek irányított sugarak.
febr. 25. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Igen tudom,hogy a szakorvosom válaszol,amit meg is tett! Olyan válaszát várom,aki átesett ilyenen,és van valami tapasztalata,bármi!
febr. 25. 21:49
 4/7 A kérdező kommentje:
Az hogy irányított sugarak,sajnos nekem nem mond semmit! De ha elmagyarázod,akkor tudni fogom.
febr. 25. 21:50
 5/7 A kérdező kommentje:

És én kérek elnézést a többi rákos beteg nevében is ,hogy érdeklődünk,mert félünk ettől a helyzettől! De tényleg bocs!

És ha kérhetném,lehetőleg sugárterápián átesett betegek írjanak,ne pedig az unatkozó mindent is tudó okosok!

Köszönöm

febr. 25. 21:53
 6/7 Ypszilon1980 ***** válasza:
Valamennyire a környező szövetek, sejtek, a bőr megsínyli, a behatolási ponton minimum bőrpír, dermatitis szinte biztos. Ez úgy van meghatározva,hogy a környező ssejtek károsodása minimális legyen, szervek nem fognak károsodni emiatt lehetőleg.
febr. 25. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm! Ez így elég is!🙂
febr. 25. 23:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!