Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » L4-5 csigolya probléma milyen...

L4-5 csigolya probléma milyen egyéb tüneteket okozott nektek, lábfájdalom stb?

Figyelt kérdés
nov. 27. 20:32
 1/8 anonim ***** válasza:

Férjemnek gerinccsatorna szűkület van.

Folyamatos lábzsibbadás,lábfájása van.

nov. 27. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha jól tudom ezek nyaki csigolyák.Ezek betegsége a kezekre vannak hatással.
nov. 27. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem, ez az utolsó csigolya a keresztcsont felett.
nov. 27. 21:11
 4/8 A kérdező kommentje:
1: le tudnád írni milyen fájdalom és melyik láb, mindkét vagy egyik? Nyugalomban fáj?
nov. 27. 21:12
 5/8 anonim ***** válasza:
35 éve van 4-5 csigolya sérvem. Müteni akarták, nem engedtem, azt hiszem jól tettem. mindkét lábba sugárzó égő érzés végig, vizelési inger , konkrétan anélkül , hogy kellene, Pokoli érzés senkinek nem kívánom. akkor kezdtem urológushoz járni, 5 évembe került, hogy kiderítsem a gerinc okozza, de erre se orvos jött rá. lézeres kezelés , mágneses, gyógyszerek, mint halottnak a csók. Pár év alatt rájöttem, hogy az aktív hegyi gyaloglás egyenletlen köves terepen, jelentősen javítja a tüneteket. Már heti egyszer másfél óra is. Ha érzem, hogy picit rossz ezt teszem, 3 éve így tartom karban.
nov. 27. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
5 ös vagyok egy 0 lemaradt 30 éve így lényegében tünetmentes
nov. 27. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Ez nagyon komoly! Gratulálok hozzá, fantasztikusan ügyes vagy hogy rájöttél és csinálod! Köszönöm hogy elmondtad!
nov. 27. 23:44
 8/8 anonim ***** válasza:
Hozzáteszem, györben is voltam, ott a rendelőben javarészt mütöttek vártak. a mütét egy ideig segített, aztán szétcsúsznak a csikolyák, utána lemez, aztán kilazul a csavar. Na akkor mondtam inkább kihagyom Egy esetben indokolt ha széklet vizelettartási gond lép fel. Mert a 4-5 csigolya ezt is okozhatja, de akkor rögtön, mert károsodik az ideg
nov. 28. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!