Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Lehetséges hogy a jelentős...

Lehetséges hogy a jelentős életmód változás miatt élt ennyire sokáig áttétes rákkal?

Figyelt kérdés

Egy ismerősöm anyukáját mellrákkal diagnosztizálták, már rögtön áttétesként.

Egészen addig 12-16 órákat dolgozott heti 6-7 nap, alig aludt, 64 évesen.

Végül majdnem 3,5 évet élt még.

Lehetett ez amiatt, mert leállt ezzel a nagy hajtással, és rengeteg tartalék volt így a szervezetében?



márc. 1. 17:41
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
47%

Nem logikus.

Az lehetne, ha eleve egészségesebb módon élt volna, akkor a szervezete jobban bírta volna a regenerálódást. Ha már eléggé lerobbant a munkamennyiségtől/stressztől/életmódtól, akkor csak az, hogy most abbahagyta, nem lett volna elég.

Egyébként biztosra egyiket sem lehet mondani, én is ismerek olyat, aki maga volt a megtestesült stressz, rákos lett, ráadásul 1 évet se jósoltak neki, aztán kigyógyult és azóta is éli világát. Tudtommal ő nem változtatott drasztikusan semmin.

márc. 1. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
37%

El kéne már engedni ezt,hogy a rák egyenlő a halállal. Rengetegen túlélik évtizedekkel,a saját ismerőseim között is van olyan aki 30 éve kigyógyult. 3db ilyen ismerősöm van. Az áttét természetes,a legtöbb rákot amiatt fedezik fel eleve.

Meg azt is már ideje lenne felfogni,hogy nem létezik "A" rák. Minden eset más és más és sok mindentől függ a túlélés. Az orvosok sem tudják megmagyarázni,hogy pontosan mitől függ és ki meddig fog élni.

Mivel nekem sajnos vannak rákosok a családban jelenleg is, én rálátok a dolgokra. Látom,mennyi tévhit van. Jó lenne edukálni az embereket,de a rák tabutéma általában,vagy azzal a lendülettel hajlamosak az emberek rögtön összemosni spirituális-áltudományos állításokkal.

márc. 1. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
A mostohámnak 2007-es tüdörák után talán 13-ban vagy 11-bennlett agyi áttéte, nem igazán változtatott életmódot, legalábbis 2018-ig nem. Most 2024 van és még él.
márc. 1. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
51%
Van ilyen a mi családunkban. Idős nő, áttétes inoperábilis gyomorrák diagnózis 10 éve már. Kora miatt kemót nem adtak neki, ma is botorkál, korához képest egy jó élete van. Más rokonok rég meghaltak a rákjukkal, a különbség? Ők kaptak kemót! A ma is élő nénink meg nem!
márc. 1. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
46%
Ne legyél már hülye négyes. Te vagy az aki szilvalekvárral gyógyitaná a rákot a kemo helyett ugye? Hat,az én hozzátartozóimnak meg a kemo pusztitotta el a rákjat és koszi jol vannak.
márc. 1. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
69%
Csalàdban van tüdöràkos, 5 ève tudjuk, hogy ott a daganat, de hogy miòta van ott tènylegesen, azt nem. Semmilyen kezelèst nem kap, napi màsfèl doboz cigit szív tovàbbra is, a daganat növekszik, de èl mint Marci hevesen.
márc. 1. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
14%
Valószínűleg a magas iq öröklődik a családotokban.
márc. 1. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
30%

Kérdező,

az áttétes mellrák bár nem gyógyítható, de nagyon sok esetben "megállítható", és krónikus, (hosszú távú) betegségként kezelhető.

Vannak betegek, nem kevesen, akik tizensok éve élnek együtt a betegségükkel, úgy, hogy közben kezelést kapnak, és természetesen folyamatos kontroll alatt állnak.

(Hasonlóan mint pl. a diabeteses betegek, vagy egyes szív- és érrendszeri betegek.)


Nem mindegy, hogy melyik testrészt érinti az áttét, és pontosan milyen típusú a betegség. Ha ez érdekel, akkor az egeszseghid.hu oldalon olvashatsz erről.

márc. 2. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Áttétes mellrákos vagyok! A gerincemen van az áttét,a daganatom eltünt. A gerincet sugarazni akarják,de sok rosszat hallok róla. Kemót vállaltam,de a sugarat nem merem!A daganat eltűnt,plussz a májáttétem is eltűnt.
márc. 3. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
50%
Nem lesz a sugártól semmi bajod. Inkább nélküle.
márc. 4. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!