Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Vízhajtó mellé ír a doki...

Vízhajtó mellé ír a doki Káliumot is?

Figyelt kérdés
Szedtetek már így gyógyszert?

márc. 6. 15:26
 1/5 anonim ***** válasza:
44%
Igen. Vízhajtó mellé szoktak káliumot is felírni. Nekem a kórházban írtak fel mind a kettőt. Elméletileg most is kéne szedjem. De a házi orvos lassan 4 éve nem írja fel. Nekem a dibétesz miatt kéne szedjem.
márc. 6. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

És mikor, hogyan kellett szedni, ?


Egyszerre bevehetők voltak?

márc. 6. 15:45
 3/5 anonim ***** válasza:
44%
1-es voltam. Nekem a kórházban írták fel. Majd a kórház után egyetlen egyszer, egy alkalommal a házi orvosom írta fel. De azóta nem tudni miért nem írja fel. Pedig a cukorbetegeknek kellene szedni. Igy nekem is kellene szednem. Elméletileg nekem 3 x 1 volt fel írva mind kettőből. És ezzel már a második kérdésedre is válaszoltam. Lényegében, igen, bevehetőek egyszerre. Sőt a káliumot csak vízhajtóval lehet be venni. Legalább is nekem a kórházi orvosom ezt mondta.
márc. 6. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
1-es és 3-as voltam! Nem értem miért kelletett a 3-as válaszomat le pontozni? Tényleg miért is? Pedig igy van, ahogy írtam nekem a kórházban írták fel először.
márc. 7. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem én pontoztalak le!
márc. 7. 13:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!