Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Altatásból felébredve kinek...

Altatásból felébredve kinek milyen tapasztalatai vannak?

Figyelt kérdés
Tehát az átmenetre vagyok kíváncsi.

márc. 11. 06:29
 1/6 anonim ***** válasza:
47%

Többször volt már altatásom, mindig más élmény volt felébredni, más hosszúságúak is voltak, több műtét, egyszer pedig beavatkozás, tükrözés.


Egyik műtétnél fájt ébredéskor az állkapcsom, húgyhólyagom, ezek voltak a mellékhatások. Nyilván a műtét helye is fájt, de ez most gondolom nem ide tartozik.


A beavatkozásnál, tükrözésnél nagyon rövid altatás volt, semmi mellékhatás. Fél órát aludtam, utána felébredtem. Feküdtem, ébredeztem kicsit, majd átültettek egy székre. Ilyenkor megfigyelnek egy órát, majd mehettem is haza.


Van esetleg még konkrét kérdésed, vagy általánosságban érdekel?

márc. 11. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem nagy műtétem volt még gyerekként, az altatás sem tartott soká. A műtét helye fájt nagyon, mikor felébredtem, más nem volt, arra meg kaptam gyógyszert.
márc. 11. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Gyerekkent volt kisebb mutet altassal, nem akarok veszmadarka lenni meg semmi, de volt hogy setaltam wczni es majdnem elajultam, ereztem hogy gyengulok meg a nyakam olyan fura volt, wc helyett inkabb mentem a gondozoba ami kb 5m volt. Lattak rajtam hogy cseszett sapadt vagyok es mutatott egy trukkot, valami tarkomra rakjam a kez kezem kulcsoljam ossze es emeljem fel mikozben nyomom le a kezeimet vagy valami nem emlekszem. De mukodott, nem tudom mi volt a gond. De azonnal tudta mit kell csinalni
márc. 11. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
ja es ez a heim palba volt
márc. 11. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nekem furcsa ébredésem volt, de köszönöm mindenkinek akármilyen választ ad! Én egy frenetikusan nagy átláthatatlanul sötét kockába voltam aminek nem volt feneke úgy éreztem. Olyan érzés volt mintha a sarkába talán 100m mélységbe vagy több ott ültem egy szűk helyen, mint egy polc, és azt éreztem ha leesek soha nem jövök ki belőle. Én egy apró pontnak éreztem magam. Amikor ébresztetek, akkor egy négyszögletes fehér fényt láttam felettem, már mint sötét kocka felett jóval, ami folyamatosan tágult, majd emelkedni kezdtem és kinyitottam a szememet.
márc. 11. 07:03
 6/6 anonim ***** válasza:

26f

Engem 6 éves koromban altattak szem műtét miatt. Azt mesélték szüleim elég para volt, mert nem nagyon akartam felkelni, sokára sikerült. Utána semmi nem volt, kb azt se tudtam hol vagyok. Arra emlékszem jöttek befele a rokonok, mindenki hozott valamit. Ez a része király volt.

márc. 11. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!