Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Lehet köze ahhoz hogy nehéz...

Lehet köze ahhoz hogy nehéz lett a székletürítés ?

Figyelt kérdés

Fogyókurázom 3 hete , eddig nem is volt probléma , beviszem a megfelelő tápanyag mennyiséget a szervezetbe , normális volt a széklet is.

Múlthéten elkezdtem futópadozni, hogy segítsem a folyamatot.

Csütörtök estére kellemetlen erős fájdalom volt a farcsontomba, azt hittem aranyerem lesz, de csak a csont fájt. Semmi vérzés nem volt.

Ez a fájdalom csillapodott , sőt mára már nagyjából el is múlt, viszont mióta ez van, péntek reggel óta, csak éppen jön valamennyi széklet, sokkal kevesebb mint azelőtt.

Mi lehet a probléma?

Egyáltalán van rá esély hogy a futástól kezdett el fájni a csont ? Vagy valami belső probléma lehet , hogy hatással van a székletüritésre is?

Az a probléma érzem az ingert, de mikor leülök, nem sikerül úgy elvégezni, mint a fàjdalom előtt.

De teljes székrekedésről sem beszélhetek, mivel éppen félig meddig elvégzem, csak marad egy olyan érzés hogy ez nem teljes



(Olvastam mar hasonló témakörbe, de az en helyzetem nem találtam mielőtt valaki linkelni kezdene)



márc. 11. 09:14
 1/1 anonim ***** válasza:
Farokcsont fájdalom bizonyára lehet a futás miatt is.
márc. 11. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!