Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Van, hogy 10 percenként...

Van, hogy 10 percenként pisilek. Mitől lehet ez? Mit tehetek ellene?

Figyelt kérdés

Kb 2 hónapja kezdtem gyakrabban pisilni mint regebb, illetve hirtelen jon rám az inger es nagyon sürgető. Ha jelentkezik az inger, nem bírok ki 5-10percet. Ha nincs mosdo, le kell guggolnom.. Sokszor a 40perces busz utamat is meg kell szakitanom sulibamenet, mert nem bírom ki, pedig indulás előtt mindig pisilek 2x. Sokszor felallok a wc-rol, es érzem hogy vissza kell ulnom. Es szokott is jonni egy keves mindig.

Laboreredmenyem, es teljes vizelet vizsgalatom eredmenye normális. Urologushoz 1 honapra kaptam időpontot, de addigis muszaj ezzel kezdenem valamit. Ma a suliban 10percenkent pisiltem, es órák utan csak 1ora elteltevel mertem haza indulni.

Abszolút nem iszom sokat egy nap, sajnos csak 1.5l-t kb. Mióta ez van, meg kevesebbet merek inni, jo ha megvan az 1l / nap.

Mensi előtti héten a legveszesebb a dolog, máskor azért kibirok 1.5 orat két pisiles között. Fajdalmat sehol nem érzek, es felfazas sem lehet mert régóta tart. Fertőzést elvileg a vizelettenyesztes kizarta.


Van ötletetek h mitol lehet ez? Tudtok tanácsolni valami tulelo tippet, legalább amig eljutok urologushoz?🥺



márc. 11. 12:43
 1/4 anonim ***** válasza:

Először ami eszembe jutott az a cukor de írtad, hogy rendben vannak a laborértékeid, úgyhogy valószínűleg nem az.


Szerintem urológiai probléma. Azon belül is húgyhólyagra tudok gondolni először.

1 hónap várakozási idő államiba kaptad? Magánba nem tudnál gyorsabban intézni időpontot? Vagy esetleg sürgős beutalót nem ad a háziorvos?

márc. 11. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Lehet szorongástól is.
márc. 11. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Doki mit is mondott?
márc. 11. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

2: igen erre is gondoltam, de ennyire durvan?

3: doki kuldott laborba, irt fel egy hiperaktiv holyagra valo gyogyszert amit nem szedek mert hanyingerem van tole, meg frontint, hogy ezeket probalgassam amig nem lat urologus. De nem hasznalnak.

márc. 11. 18:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!