Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Pajzsmirigy túlműködés és...

Pajzsmirigy túlműködés és babatervezés?

Figyelt kérdés

Helló.

25 éves vagyok. A múlt havi vérképem alapján a doki pajzsmirigy túlműködést állapított meg.

Szabad T3 8,5

Tsh 0.008

A doki kiabált velem,hogy mindenki fogy a túlmüködéstől,én miért nem,biztos zabálok.

Igaz,nem vagyok vékony,165 cm 85 kg,de én nem szeretnék betegség miatt fogyni. Vagy később esetleg elkerülhetetlenül fogyok?

Több dietán túl vagyok,sportoltam,de ha lement 3 kiló,utána stagnált. Ez is lehet a betegség miatt?

Illetve ilyen értékekkel mennyi esélye van később a teherbeesésnek? Mostanában akartunk elkezdeni probalkozni,de egyenlore lemondtunk rola.

Segítsetek kerlek,irjatok le nektek,hogy alakultak a dolgok.

Köszi! (Április végén megyek kórházba,időpontra,addig semmit se tudok és ez elkeserít)



#betegség #teherbeesés #pajzsmirigy #pajzsmirigy-túlműködés #pajzsmirigyésfogyás #pajzsmirigyésterhesség
márc. 12. 15:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Gyógyszer kell rá, illetve ultrahanggal megnézni, hogy mi okozza a túlműködést.
márc. 12. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
38%
L-thiroxin és az beállítja a TSH-t. 2,5 körül kell lennie, hogy teherbe tudj esni, nekem is így sikerült.
márc. 12. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Senior Séf ***** válasza:
Jól teszed, ha sürgősen leállsz a bolti műkajákról.
márc. 13. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!