Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ez szivinfarktus elo jele is...

Ez szivinfarktus elo jele is lehet?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Mar lassan 3 eve faj a mellkasom ilyen furcs erzes van benne es mellette homalyos latas bizonytalansag erzes de most egy hete nagyon es ugy erzem fwj a hatam a hasam a fejem es a mellkas bal oldala faj mitol lehet? Mar nem egy kardiologiai vizsgalaton voltam ahol volt uh is es mindent tokeletesnek talaltsk ez mellett belgyogyaszat neurologia vervetelek es mindenhol minden rendbe volt egy eve hasonlo tunetekkel mentem be a surgossegire de ott azt mondtak akkor hogy panikroham volt. Nem tudom mi lehet ez de felek hozy szivroham de valtozo mert egyszer faj bal oldalt utana jobb olfalt aztan kozepen mindig de most inkabb a bal oldalra koncentralodik a fajdalom

#mellkas #Vandorlo fajdalom
márc. 13. 08:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem, ez nem szívinfarktus jele. Inkább terápiára kellene járni ha megállapították hogy pánikroham.
márc. 13. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Megsúgom neked, hogy a szívinfarktus tünetei a legtöbb embernél max fél óráig állnak fenn. Ezalatt vagy meghal az illető, vagy orvoshoz kerül és javul az állapota.


Mivel neked 3 éve fáj, plusz kivizsgáláson is voltál és minden rendben, így a panaszaid nem szív-eredetűek.

márc. 13. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Arra a fejfájás és homályos látás tudomásom szerint nem jellemző de a többi tapasztalat stimmel, oltásaid voltak-e? és miket kaptál? Azpirin100-at próbálj meg napi 1-et, ha javul akkor a vérlemezkéid összetapadnak.

[link]

márc. 13. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Megsúgom neked, hogy a szívinfarktus tünetei a legtöbb embernél max fél óráig állnak fenn.

--------------------

Hát akkor engem személyesen a jó isten tartott életbe! mert rajtam legkevesebb 2H volt!! És szoktam mondani vannak haragosaim, de egyiknek se kívánom amit akkor átéltem! :((( Ráadásul első olyan volt, ahol kegyetlenül meggyötört, nem szóltam mentőknek, de akkor úgy éreztem hogy 50%-nál is kevesebb az esélyem, pedig halálfélelmem volt.

márc. 13. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Es akkor nem lehet hogy azora meg valami baja lett a szivemnek?
márc. 13. 09:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!