Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Aki már leküzdötte a SIBOT-t...

Aki már leküzdötte a SIBOT-t tudna írni nekem?

Figyelt kérdés

Nagyon jó lenne valaki, akitől tudok tanácsokat kérni, tudok vele beszélgetni. Nagyon nehezen viselem, nagyon köszönöm, ha ír valaki! Az is jó, ha csak a tüneteket sikerült csökkenteni.

21/L



márc. 13. 11:53
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/71 anonim ***** válasza:
Milyen tüneteid vannak?
márc. 13. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/71 A kérdező kommentje:
Most elkezdtem az antibiotikum kúrát, a hasmenésen segített, de iszonyatosan puffadok. A tesztem pozitív lett 89 ppm két óra után.
márc. 13. 16:47
 3/71 anonim ***** válasza:
45%
Nekem nagyon az alhasam feszül. A metános 60 ppm lett, most pedig a hidrogén ment fel 30ra. Itthon 5 éve probálkoznak, de semmit nem tudnak. Tükrözés is volt, minden is. Megelégeltem. Kedden repülünk Düsseldorfba egy orvoshoz, hátha tud segíteni. Lehet nálad is van más probléma. Sokan írták itt is, hogy a kilégzési teszt alapján elmúlt a sibo, mégis megmaradtak a tünetek. Érdemes lenne tovább menni.
márc. 13. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/71 anonim ***** válasza:
36%
Én colitis ulcerosatól szabadultam meg.
márc. 13. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/71 anonim ***** válasza:
Légy szíves, nyilvánosan is írjatok, ha lehet - akinek sikeresen elmúlt a SIBO! Nekem is nagyon puffad a hasam, nagyon szívesen olvasnék megoldásokat!
márc. 29. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/71 anonim ***** válasza:

Követem. 5éve szenvedek ezzel a sz**rral.


Megkérdezhetem a nemetek? Én nő vagyok, és terhesség utolsó trimeszterében, illetve fogamzásgátló szedéskor múltak el a tüneteim, akármit ehettem.

Arra gondoltam talán hormonális.

márc. 29. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/71 anonim ***** válasza:

Figyelőre tettem én is. Köszi, hogy írtál. Nő vagyok és nem szedtem fogamzásgátlót.

Csak nemrég jöttem rá, hogy amivel évek óta kínlódom, az a SIBO. Először probiotikumokkal próbálkoztam, de akkor még nem is igazán tudtam, hogy mi az a SIBO. Aztán észrevettem, hogy a probiotikumok hatására még rosszabb. Beszedtem 2 doboz Normixot. Nem sok eredménye volt/van.

Most épp úgy látom, hogy nagyon be kell tartani az alacsony FODMAP étrendet, akkor talán kordában lehet tartani.

Ti tartjátok az alacsony FODMAP étrendet?

Van valami más megoldás Normix helyett?! Minden érdekel!

Lehet, hogy Hashimotom is van és akkor tényleg lehet, hogy hormonális... Eddig ezt a verziót így nem hallottam még és érdemesnek tartom megfontolni!

márc. 29. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/71 anonim ***** válasza:

7.

Yoghurtot, tejterméket tudsz enni?

márc. 29. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/71 anonim ***** válasza:
Nem! Kb semmit. És te?
márc. 29. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/71 anonim ***** válasza:

Nekem nincs SIBO, ajánlok egy oldalt .


[link]

márc. 29. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!