Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mit tudnék tenni? Hogy jó legyen?

Mit tudnék tenni? Hogy jó legyen?

Figyelt kérdés

Tegnap rosszul lettem a suliba (szédültem, de már napok óta meg vagyok fázva, csúnyákat köhögök, 10 percenként fújom az orromat) ezért hazamentem, és ma is itthon maradtam. Viszont anya elkezdett fenyegetőzni azzal, hogy minek járok suliba, ha ha otthon betegeskedik, meg hogy akkor ki fog szedni a suliból stb.


Aztán tegnap meg ma szorgosan ittam a hársfateát meg a neocitrant, és már sokkal, de sokkal jobban vagyok (egyáltalán nem szédülök, az orrom se folyik már, és csak nagyon ritkán köhögök).


Viszont holnap március 15.dike lesz, és nekem fűződik sok szép emlékem ahhoz, hogy többször is jártunk olyankor jártunk a szentendrei Skanzen be. És nem tudom mit csináljak. Ha felvettem anyának hogy menjünk el idén is, könnyen lehet, hogy leordítja a fejemet, hogy, "bezzeg suliból lógsz, mert beteg vagy". Viszont ha sikerül elmennünk, akkor biztos sok jót tenne a lelkivilágomnak (az elmúlt hónapban nagyon-nagyon depis voltam) és a napsütés még az egészségemnek is, bár már nagyrészt meggyógyultam. De ő meg attól tartok, hogy nem így fogja gondolni. És ha elutasítja, meg lehet, még nagyobb trauma lesz



márc. 14. 17:52
 1/3 anonim ***** válasza:
53%
Egy felvetés: okvetlen el kell oda menni? Mi van abban az esetben, ha mondjuk nem 15-én mész oda?
márc. 14. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Hát akkor ingyenes, még akkor van egy csomó jó program


Még igazából a március 15el kapcsolatos emlékek fűznek oda

márc. 14. 18:25
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Ne most menj skanzenbe, pihend végig a hétvégét, mert könnyen visszaeshetsz.
márc. 14. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!