Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Egy végstádiumban lévő áttétes...

Egy végstádiumban lévő áttétes tüdőrákos betegnek mennyi esélye lehet?

Figyelt kérdés
Egyik rokonom kórházban van, már nem iszik de magánál van kap infuziót. Nem kezelik, már semmivel mivel nem látják értelmét. Van még esélye valamire? Esetleg az immunrendszere legyőzheti a betegséget?

márc. 15. 09:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Végstádiumban nulla.
márc. 15. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos semmi, és a lelki gyötrelem mellett a fizikai fájdalom is kibírhatatlan. Sok erőt kívánok a családnak.
márc. 15. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Legféltettebb személyt vesztettem el ily módon. Ilyenkor már nem a gyógyulásért imádkozik az rmber. Hanem hogy minél előbb vége legyen. Az esélye zéró.
márc. 15. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos igazuk van az előttem válaszolóknak. Bármilyen kegyetlenül hangzik is, a leírtak alapján már csak az a kérdés, hogy meddig szenved még szegény. Nagyon sajnálom.
márc. 15. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
53%
Nem ítélkezem, hiszen az előzményeket nem ismerem, de nem is lenne helyén való. De amikor itt dohányzással kapcsolatos tanácsokat kérnek (és nem leszokás), mindig fel szoktam hozni, hogy kegyetlenül kemény hónapok várhatnak az erős dohányosra. Amikor huszonévesen cigizik az ember, legfeljebb köhécsel. De rokonom és jóbarátom is halt meg pokoli fájdalmak közepette.
márc. 15. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

#5 bár ez jóval ritkább, sajnos kapnak tüdőrákot olyanok is, akik nem dohányoznak. Legutóbb Jenny Apple története vált széles körben ismertté emiatt:

[link]

márc. 15. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Ma elment...:(
márc. 17. 21:35
 8/11 anonim ***** válasza:
Őszinte részvétem, kérdező.
márc. 17. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
márc. 18. 08:07
 10/11 anonim ***** válasza:

A búcsú mindig fájdalmas, és sok erő kell hozzá. Utálom a neki már könnyebb, meg hasonlókat, de bármennyire is keménynek tűnik, fájdalmak között tehetetlenül élni mindennél rosszabb.

Vigyázzatok magatokra, és gondoljatok a szép időkre.

márc. 18. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!