Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Lehet ez tüdőrák? Nagyon félek!

Lehet ez tüdőrák? Nagyon félek!

Figyelt kérdés

Tegnap volt egy hete hogy a jobb oldalon a mellkasom elkezdett szúróan fájni elsőként csak köhögésre később egyéb mozgatásra és nyomásra is és erősebb is lett. A fájdalom helye egészen pontosan a mellem alatti rész. Vannak bizonyos pozíciók ahogy egyáltalán nem fáj még köhögésre sem.


Volt mellkasröntgenem ami negatív és laborom is, ami szintén jó lett. Legutóbb amikor orvosnál voltam, akkor a laborbeutalón kívül doreta fájdalomcsillapítót kaptam, ami nem igazán bizonyult hatékonynak. Csütörtök este vettem be utoljára azóta nem szedtem.


Megfigyeltem, hogy az utóbbi napokban valahogy tompább a fejem, olyan szédülős vagyok. A vérnyomásom 141/82 volt ma délután. Ez magasabb mint szokott lenni. Gondolom csütörtök óta a doreta kiürült és attól nem lehet. Vagy igen?


Eleinte nem gondoltam a legrosszabbra, de így ennyi idő után elkezdtem félni, mert olvastam hogy másnak is tüdőrákja volt és csak mellkasfájdalma volt. Kicsit hipochonder is vagyok szerintem, de akkor is...



márc. 16. 15:55
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha voltál röntgenen és az negatív lett, akkor nem hiszem.
márc. 16. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Elfelejtettem odaírni: 23/F


És február közepén volt egy influenza szerű betegségem, amiből kikúráltam magam, de még sokáig köhögtem utána és eközben a köhögés közben kezdődött ez a szúrás.

márc. 16. 16:02
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez hipochondria, nem rák. Ezt is kezeltetni kellene.
márc. 16. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Sikerült megnyugodnom picit. És van ötletetek hogy mi lehet? Szerdára van amúgy időpontom az orvoshoz, de lehet inkább már hétfőn lemegyek hozzá.
márc. 16. 17:51
 5/7 Senior Séf ***** válasza:
67%
Kétoldali hipochondria. A mellkasi fájdalom meg sima reflux.
márc. 17. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Biztos hogy nem reflux. Azt, hogy savam van azért el tudnám különíteni ettől a fájdalomtól
márc. 17. 17:29
 7/7 anonim ***** válasza:
Valami kis bordaközi izmot megrántottál vagy egy ízület "becsípődött". Kenheted Voltarennel vagy hasonlóval. Pár nap alatt majd magától elmúlik.
márc. 18. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!