Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Csontáttét esetén még van...

Csontáttét esetén még van esély a gyógyulásra?

Figyelt kérdés

Van esély arra hogy ha a mellrák a csontokba már adott áttetet akkor még lehet gyógyulni vagy akár kordában tartani és még hosszú éveket együtt élni?


A mellben lévő daganat miatt már kaptam két EC kezelést amit nagyon jól viseltem. A daganat már nagyon sokat csökkent már az első kezelés után is, de azóta is folyamatosan csökken, tapintható. Ma viszont volt csontizotóp vizsgálat és ott azt írták hogy az áttét nem zárható ki. Azt olvastam hogy ma már jól kezelhető és kordában lehet tartani a csontáttetet és még évtizedekig is együtt lehet élni vele. Egyébként fizikailag teljesen jól vagyok, különösebb panaszaim nincsenek. Csak most eléggé meg vagyok ijedve. Pedig muszáj erősnek maradnom.


Van valakinek valamilyen tapasztalata? Szerintetek is számít a pozitív hozzáállás?


márc. 26. 21:47
 1/6 anonim ***** válasza:
A nem zárható ki, az jelenti, hogy lehet, hogy van, de lehet hogy, nincs. Ne rettegj! Ugyanannyit tudunk, mint eddig. Gyógyulj szépen. A legjobbakat!
márc. 26. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen de ha mégis lenne akkor is lehet még esélyem?
márc. 26. 21:56
 3/6 anonim ***** válasza:
A legfontosabb ilyenkor, hogy légy kitartó és higyj a gyógyulásban. Lelkileg erősnek kell lenni.
márc. 26. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Rendben, csak nehéz. Amikor rossz hírt közölnek az emberrel, az nagyon rossz, nehéz utána pozitív maradni
márc. 26. 22:05
 5/6 anonim ***** válasza:
Én megértem. A legjobbakat kívánom!
márc. 26. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Számít a pozitív hozáállás, nem is keveset. Természetesen van esély. Kitartást kívánok!
márc. 26. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!