Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Daganatos betegség esetén ha...

Daganatos betegség esetén ha onkoteamhez hívják a beteget, akkor valószínűleg van esély a gyógyulásra?

Figyelt kérdés
Áttétes tüdő daganata van. Vagy az is előfordulhat, hogy ott mondják meg, hogy nincs tovább?
jan. 2. 13:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Úgy tudom minden esetben állítanak fel onkoteamet, ők fogják tájékoztatni, hogy milyen gyógymódok jöhetnek szóba, mit javasolnak, ha több lehetőség van azokat vázolják, és a beteg dönt, és azt is ott közlik, ha semmilyen gyógymódot nem javasolnak vagy javasolnak pl. kemót vagy sugarat, de mondjuk nem operálható, és valószínűleg ezek hatására sem fog azzá válni. Százalékokat mondanak talán, de minél összetettebb esetről van szó, annál kevésbé pontosak ezek sajnos.
jan. 2. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Ha ctn 4es stádiumú a daganat, akkor lehet még kezelés?
jan. 2. 13:24
 3/13 anonim ***** válasza:

Persze h lehet. A 4es stadiumu nem azt jelenti hogy nem probalkoznak.

Azt jelenti hogy a tumor aggressziv es vagy nagy meretu, tavoli atteteteket adott..


Ettol meg probalkozhatnak kemoval es van is esely a gyogyulasra. Persze nem sok.

jan. 2. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
17%

Magán vélemény, ne vedd készpénznek-de: Ázsiába talán, itthon estélytelen


Akikről tudok és innen visszajöttek itthon, azokat gyülekezetben találod meg.

jan. 2. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
22%
4+ Még egy: Ázsiában nem kell hónapokat várni, egyeztetni. Hanem fel ülni repülőgépre a Nagykövetség meg intézi veled a kinti bármelyik közepesnél jobb Klinikai papírmunkát.
jan. 2. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Kérdező: [link]
jan. 2. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Nem akarunk külföldi kezelést. Nem vallásos az illető.
jan. 2. 14:16
 8/13 anonim ***** válasza:
0%
Megnéztétek a videot? 15 perc. 15 perc az életéért. Soknak találod? vagy elé állsz és megakadályozod, hogy eljusson hozzá? magyarul: el sem juttatod hozzá? Én már imádkoztam a párodért most-ismeretlenül, de eszembe nem jutna elé állni, és megakadályozni, hogy ha valamit küldenek neki az elé oda álljak.Főleg ebben a helyzetben.
jan. 2. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Nem hisznek istenben, ők ezt vallják. Én semmit olyant nem erőltetek rájuk, ami nem érdekli őket. Fordított esetben én is ezt várom el tőlük
jan. 2. 14:44
 10/13 anonim ***** válasza:
0%
9 Én 26 év óta tartó folyamatos-most is működő házasság alatt nem vettem/nem veszem, és sosem fogom venni a "bátorságot" hogy egy életmentő dologról más ember helyébe és nevébe döntsek. Soha. De nem is állok soha ilyen dolgok útjába. Semmilyen saját érdekből. Ezért amikor elszámolásra kerül majd a sor-mint mindenkinek ezt nem lehet számon kérni majd rajtam, mert a vér nem fog kiálltani Isten előtt.
jan. 2. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!