Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Fájó rekeszizom?

Fájó rekeszizom?

Figyelt kérdés
Az elmúlt egy hétben volt lázam, fejfájásom, hányingerem, szédültem. Sajnos főként a lát miatt elég sok algopyrint vettem be, 500mg-osból napi 3-at kb, mivel sosem szedek gyógyszert így soknak gondolom magamhoz képest. Most viszont kilábalóban vagyok ezek alól, de érzem, mintha a rekeszizmomban izomláz(?) lenne, de lehet, hogy a sok gyógyszer kicsinálta a gyomrom, és azt érzem? Légvételre fokozódik picit ez az érzés mindig. Olyan érzés, mint kisgyerekként hasba talál egy labda, szerintem sokan tapasztalták már, és pár másodpercig nem kapsz levegőt. Csak ez jóval enyhébb, de egész napos.
márc. 27. 19:37
 1/2 anonim ***** válasza:
A gyógyszertöl esetleg a gyomrod fájhat, a rekeszizmod nem, a kettönek semmi köze egymáshoz
márc. 27. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem a mellkasom fájt ettől az idei megfázástól, ismerősömnek a háta... Neked a gyomrod. Nyugi, elmúlik. Ez sajnos ilyen most
márc. 27. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!