Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Kb 3 éve köhögök naponta...

Ssdff kérdése:

Kb 3 éve köhögök naponta nagyon sokat. Sokszor úgy kelek fel mintha fellene marva a torkom. A gyomorszájamnál sokszor faj, ha párpercnél tovább űlök. Egy megfazassal kezdődött és azóta is minden este be van dugulva az orrom. Lehet rekeszizom sérvem?

Figyelt kérdés
2018. szept. 9. 17:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Orvosnál voltál? Szerintem neki többféle betegség jutna eszébe a tüneteidről, mint amit te a nevet össze tudsz keresni magadnak, és el is tud küldeni különböző vizsgálatokra, hogy kiderüljön, mi a probléma.
2018. szept. 9. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Voltam gyomortükrözésen este refluxot mondtak. De mar sok propon pumpagátló gyógyszert szedtem. De egyik se használ.


A full orr gégészek semmit se tudtak este nekem kellett arcüreg röntgent is kérnem. Azt irták ,hogy halványan fágyolozott vagyis gyulladt.És ez is elvileg a savtól van. Gondolkoztam műtéten.

2018. szept. 9. 18:14
 3/3 anonim ***** válasza:

Hát, akkor szerintem az a legokosabb, ha az orvosnak veted fel a rekeszizom-sérvet, mint lehetséges okot, ha eddig nem merült fel. (De azért légy óvatos, te látod, mennyire tudálékos orvos, kellő óvatossággal, megfelelő körítéssel mondd, ha úgy látod jónak. Szükséged van az orvos jóindulatára.)


Ha van rá kereted, akkor a leleteiddel keress fel egy másik orvost is, műtét előtt érdemes azért több véleményt is kérni. Kérdezd ki az orvosokat a műtét előnyeiről és hátrányairól, aztán ez alapján dönts, hogy inkább együtt élsz a problémával (és később a szövődményekkel), vagy bevállalod a kényelmetlenséget+kockázatot, ami a műtéttel jár.

2018. szept. 10. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!