Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi lehett a bajom?

Mi lehett a bajom?

Figyelt kérdés

Több napja furán érzem magam..

Csak úgy nézek ki a fejemből,S csak úgy vagyok.

Hasam elég sűrűn szokott fájni.illetve vègbèlnyilásomal is van valami problem...ma is kint voltam barátokkal kicsit csavarogni,de nem éreztem jól magam...akkor is csak néztem ki a fejemből...szeretnék elmenni orvoshoz csak hát nem tudok..mivel anyám nem nagyon foglalkozik ezzel..én meg nem vagyok az a bátor típus aki idő pontot tudna kérni az orvosához... mi lehett a bajom? Másnak is volt már ilyesmi? 17F


márc. 28. 18:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Az orvost telón is fel lehet hívni és az asszisztens ad időpontot, ne parázz. Anyudtól meg csak kérj segítséget vagy apudtól.
márc. 28. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ahhoz, hogy időpontot kérj az orvoshoz, csak kommunikáció kell, nem bátorság.

Felhívod a rendelőt, bemutatkozol, és kérsz a doktorúrhoz/doktornőhöz időpontot. Ha megkérdezik miért, pár szóval elmondod. Ennyi. 1 év múlva nagykorú leszel, gyakorolj!

Ugye nem szedsz semmit, nem attól vagy tompa (csak nézel ki a fejedből)?

márc. 28. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Igen ez az orvoshoz menès nehèz dolog. Nehezebb elhatározni mint elmenni!

Amúgy azèrt vannak hogy segítsenek! Úgyhogy tessèk elmenni! Majd mondják hová menj kit keress stb.

Szègyellni meg ne szègyeld láttak azok már sokkal cifrább dolgokat is!

márc. 29. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!