Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ugye nincs komoly baj?

Ugye nincs komoly baj?

Figyelt kérdés
Ma reggel óta fáj a külső combom, kicsit éget, eléggé bepánikoltam, ilyen még sosem volt. Most ki tudja miért fájhat, remélem nincs komoly baj, és nem kell levágni a lábamat. Tiszta ideg vagyok, egyébként 25 éves egészséges nő vagyok, tehát nem vagyok cukorbeteg, vagy ilyesmi.

márc. 29. 18:55
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Látom hipochonder vagy... Ennyitől ne pánikolj már be. Esélyes, hogy egy szimpla izom húzódás.
márc. 29. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, akkor az a lényeg, hogy nem fogják levágni a lábamat. Nem tudom, múltkor olvastam, hogy egy 17 évesnek levágták a lábát, már nem emlékszem milyen betegsége volt. Engem meg ez annyira megrémiszt, számomra ez lenne a legnagyobb büntetés az életben, rosszabbat el sem tudnék képzelni. Egyébként múltkor arra gyanakodtam, hogy agydaganatom van, aztán kiderült hogy "csak" arcidegzsába, de már azt is kezeltetem, szóval kezdek egyre jobban lenni.
márc. 29. 19:05
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Mért nem mentél már évekkel ezelőtt pszichiáterhez??? Masszív beteg vagy! Így nem lehet élni!
márc. 29. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Pont ez az hogy egyáltalán nem voltam ilyen, sőt mikor pl bejött a Covid, mindenki félt tőle, engem viszont cseppet sem érdekelt. Azóta vagyok ilyen, mióta arcidegzsábám van, annyi fájdalmon mentem keresztül, mire megtaláltam a gyógymódot rá. Mivel semmilyen vizsgálat, de még a koponya CT se mutatott semmit. Most manuálterápiára járok, és az használ. Szóval ennyi kín, és fájdalom után nem is csodálkozom, hogy ilyen lettem.
márc. 29. 19:20
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Jesszusom... 55 évesen ha mindenemet levágták volna ami fáj, már nem lennének testrészeim...
márc. 29. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!