Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Covid után nektek mi maradt...

Covid után nektek mi maradt szövődmény ?

Figyelt kérdés

Akik oltatlanok!!

Nektek kovid után mi maradt?

Akik már nem most estek át rajta ??? Meseljetek!! Kiváncsi vagyok


márc. 30. 07:10
 1/10 A kérdező kommentje:
Mármint post tünetként?
márc. 30. 07:10
 2/10 anonim ***** válasza:
84%
Semmi nem is oltottam be magam. Köszönöm kérdésed jól vagyok!
márc. 30. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Én oltatlanként többször voltam beteg, ha az influenza eltűnt akkor ugyebár kovidos kellett legyek. Semmi szövődmény csak szokásos betegség.
márc. 30. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
68%
Nem olttattam be magam, nem tudok róla,hogy átestem volna rajta. De mivel ez egy sima influenza,valószinűleg igen. Nem volt semmi bajom. És nagyon büszke vagyok rá,hogy sok idiótával ellentétben nem olttattam be magam.
márc. 30. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
68%
Oltatlan vagyok 2x kaptam el az első egy durvább influenzára hasonlított (ez még az elején volt, akkor még nem mutálódott és gyengült), 3 napig nem ettem és 39 fokos lázam volt gyógyszer mellett. A második már sokkal gyengébben hatot rám. Meggyógyultam azóta sincs semmi bajom.
márc. 30. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
68%

semmi nem maradt, még az első hullámban elkaptam, krvabeteg voltam, szaglásom teljesen elment 1 hétre, erőnlétem 0-ra esett, kb 3-4 hónap volt mire 100%-os lettem.

Örülök, hogy időben elkaptam, így pont megúsztam "védettségi" kártyával a kényszeroltást.

márc. 30. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
80%
Én azt tapasztalom a környezetemben hogy pont az oltottaknál jellemző, hogy maradt vissza szövődmény. Szegények azért oltattak, hogy a hosszú távú bajokat elékerüljék és pont ők szenvednek. Szerintem az immunrendszernek sokkal jobb volt oltatlanul ez a nyavaja mint oltottan így utólag nézve.
márc. 30. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Én is oltatlan vagyok

Átestem rajta minden Okes

Parom oltott minden baj van :( ő 35

Azóta csupa kiutes :(

márc. 30. 21:13
 9/10 anonim ***** válasza:
51%
Semmi. Közben is csak folyt az orrom és hőemelkedésem volt 1 napig
márc. 31. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
22%
Oltottként fáradékonyság és merevedési zavar.
márc. 31. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!