Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mennyi idő kigyógyulni a...

Mennyi idő kigyógyulni a torokgyulladásból?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Kb két hete vagyok már benne a betegségben. Torokfájással kezdődött utána nap lázas is lettem, meg náthás. Lázam nem volt vészes inkább ilyen 37 körüli, ami inkább hőemelkedés. Szedtem neocitrant, algopyrint, strepsilst. Viszont sajnos nem múlt el mert nem tudtam kipihenni egész héten rohangálnom kellett munka ügyben. Kb 3 napig tartott a láz utána elmúlt majd pár nap múlva megint, akkor már 38 fokkal. Most már csak a torkom fáj, igazából szúró érzés, ahogy nyelek akkora fájdalom nyilal a fülembe, hogy könnyem is kicsordul. Ez a 2. nap hogy vettem be rá antibiotikumot (azi sandoz) meg cataflamot ami amúgy jó, mert a fülfájást teljesen megszünteti, a torkomnál meg annyira hogy nyelni tudjak.


Mennyi idő lesz teljesen kijönni ebből a betegségből? Volt valakinek hasonló? Te mit szedtél rá? Nyilván a lehető legrosszabbkor jött, rengeteg dolgom van 😞



márc. 30. 11:17
 1/6 anonim ***** válasza:
53%
Covid.
márc. 30. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Változó. A háziorvosom azt mondta, hogy Strepsils semmire nem jó. Néhány még biztos.
márc. 30. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

ezért kell kipihenni a betegséget. volt egy enyhe vírusod (talán covid is lehetett, vagy egy mezei nátha).

Te meg rohangaltál emberek közé, és most felülfertőződtél valami bakteriummal, ami a füledre is ráment.

márc. 30. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Jobban vagy? Én most vagyok benne, mindenem fáj:(
ápr. 2. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Igen, sikerült meggyógyulnom😊jobbulást neked
ápr. 4. 17:52
 6/6 anonim ***** válasza:
Köszönöm szépen.
ápr. 4. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!