Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Van máshol is ilyen torokgyull...

Van máshol is ilyen torokgyulladásos járvány?

Figyelt kérdés
nem influenza, nem nátha nem covid. Igazából irgalmatlan torokfájással kezdődik, esetleg már az elején lázad lesz, de később biztos és más tüneted nincs. Ez olyan 2-3 napig tart. Közben kis köhögés van. Ja és persze megfelelően ragályos.

nov. 7. 10:03
 1/1 anonim válasza:

Nekem van. Épp a kérdésem megfogalmazása után jöttem ide.

November 28-án estem bele. 39 fokos lázam volt, meg orvoshoz sem tudtam menni, úgy telefonáltam a dokinak aki csak fájdalom és lázcsillapitást javasolt. Pokoli 3 napom volt. Éjjel -nappal 39 fokos láz. Az algopiryn max 1 órára enyhített, aztán megint istentelen fájdalom, láz. Borogatás folyamatosan, de nem vitte le. A gyógyszerektől már a vesém fájt. Aludni (feküdni) sem bírtam de az üléstől elszedultem. Ma 1-én (pénteken) volt annyi erőm hogy bemenyjek. Fejem torkom fáj még. De már nincs akkora lázam. Már ide tudok ülni az asztalhoz. Most kezdtem el szedni az Augmentint mert azt írt az orvos, jól megkínzott hogy ennyit megváratott. Énis épp érdeklődni jöttem, mert 3 műszakos gyárban dolgozom, de semmit nem hallottam senkitől, és nem burokban élek, nagyon nem.

dec. 1. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!