Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Körmöm lévő bub/dudor kialakul...

Körmöm lévő bub/dudor kialakulása mit jelezhet?

Figyelt kérdés

Bal oldali hüvelykujjamon találtam egy 0.2-0.3 cm szélességű bubot/dudort. Elég jól kijön, színe nincs, fájdalomra nem reagál. Beütve nem volt, megsértve sincs.

Nyilván első köröm a google doktor volt, aki szerint már intézetem a temetésem. Annyit írtak, hogy a melanoma

jellemző tünete lehet. Valakinek nem volt hasonló tapasztalata? Tudom, tudom, dokihoz kell menni, de ha ilyen kis pici dolog miatt megyek, megfog ölni :D

(25 vagyok, ha ezt számít valamit)



márc. 31. 22:21
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha nem vagy évek óta szoláriumfüggő, akkor nem hiszem, hogy melanóma.
márc. 31. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Még sosem voltam és nem is fogok menni :D

Műkörmöm volt 1,5 évig, mostmár fél éve, hogy abszolút nincs. Ez a valami 1-2 hónapja van itt.

Elég sokat szoktam kesztyű nélkül takarítani a fürdőben, napi szinten többször mosogatok, szóval elég sok kemikália éri. Talán csak ennyi. De gondoltam azért megkérdezem, mert mint említettem, ha ezzel mennék el dokihoz, miközben más meg szinte haldoklik, akkor eléggé hipochondernek tűnnék. Magánban van lehetőség elmenni bőrgyógyászatra, ha úgy látja valaki, aki ezt olvassa, hogy az egy jó megoldás, akkor letudom így a dolgot, nyilván nem diagnózist szeretnék itt felállítani távolról. Bár ugye 2024ben mindent is lehet :)))

márc. 31. 22:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!