Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Lehet valaki állandóan náthás?

Lehet valaki állandóan náthás?

Figyelt kérdés

Nem annyira, mint amikor nem kapsz levegőt és a hangod is más lesz, hanem csak kb mindig tudnám fújni az orrom, kicsit van eldugulva.

Hónapok óta van ez.


ápr. 5. 20:12
 1/8 anonim ***** válasza:
62%

Lehetsz sokáig náthás de állandóan azt nem hinném

Szerintem egy korábbi betegségből amiről azt hitted hogy már túl vagy rajta valószínű nem vagy túl rajta csak egy kis időre múlt el

Füledre nem ment amúgy rá még soha?

ápr. 5. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Allergia?
ápr. 5. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
62%

Első hülyeséget ír!

Kettes jól írja! -allergia

ápr. 5. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
62%
Az egyesnek és a kettesnek is igaza van ám mindkettőre van esély
ápr. 5. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Igazából de. Időnként jobban eldugul az öröm és olyankor néha a fülem is.

Annyi összefüggést találtam, hogy amikor volt az a nagy szél, akkor jobban eldugult minden.

Allergiás vagyok a szélre?

ápr. 6. 08:30
 6/8 anonim ***** válasza:
Orvoshoz mentél már? Mit mondott?
ápr. 6. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Náthával? Nem. Ha nagyon eldugul épp és a fülem is, akkor veszek egy 300ml-s lándzsás útifű szirupot, 10 nap alatt beszedem és jobb.

De ez tényleg ritka, csak ha nagy szél van. És ez érthető is.

Amit nem tudok hova tenni, amikor nem vagyok megfázva meg semmi, csak van egy állandó náthás érzetem, vagy pl amelyik oldalt alszom épp, az az oldal eldugul, de kimegyek a kutyával reggeli sétára, a friss levegő rendbe tesz. Szóval nem az a nagyon náthás érzet, mikor még a hangod is megváltozik, hanem csak egy kicsit.

ápr. 6. 10:21
 8/8 A kérdező kommentje:

Két hónapja még elég erős vegyszerekkel dolgoztam, akkor még véreset is fújtam. Most csak sima.

Bocsánat a fogalmazásért, de nem tudom hogyan elmagyarázni.

ápr. 6. 10:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!