Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Voltam pajzsmirigy ultrangon...

Voltam pajzsmirigy ultrangon , azt mondta a főorvos úr és ráírta a leletre ,hogy a pajzsmirigy csaknem egészében göbökké alakultak. Annyira sokkolt ,hogy rá se tudtam kérdezni , mi okozza ezt. Bár rengetegen vártak ott, nem is lett volna alkalom ?

Figyelt kérdés

Kérdezgetni.

Tud valaki segíteni ?

Szerdán megyek vérvétlere. Tsh - rá ?



ápr. 7. 09:30
 1/3 Ypszilon1980 ***** válasza:
100%
Ha göbös a pajzsmirigy, illetve az egész már göb, akkor ott ennek kellett volna lennie előzménynek, pajzsmirigy betegségnek, nem értem ennek hogy lehetett ez az első jele. Azért nem kérdezel meg dolgokat, mert félsz a többi betegtől vagy most ezt nem értem, teljesen normális, hogy a beteg kérdez és válaszokat szeretne, a többi beteg meg ugyanúgy megteszi és nem érdekli, hogy te emiatt vársz pluszban. Ilyen általában akkor van pl., ha a pajzsmirigy sok évig rosszul működik.
ápr. 7. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem félek, hanem rengetegen voltak és szorták ki a betegeket
ápr. 7. 10:24
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem tudom, mióta működik rosszul , sajnos sosem jártam pajzsmirigy ultrahangon.
ápr. 7. 10:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!