Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ez milyen betegség lehet?

Ez milyen betegség lehet?

Figyelt kérdés

Az öcsém nem tud konfliktust kezelni, mindig trágár szavakkal illeti akivel nézeteltérése van, közbe csapkod, egyébként nagyon gyenge alkat, kivált mentálisan, a baráti körében a legalárendeltebb, napi 6 órát Fortnite-ozik. Jellemzo rá az Asperger-szindróma tünetek egy része, de az Aspergereseknek magas az IQ szintjük, neki meg korához képest alacsony, ez például a beszélgetésein is meglátszik.

Szerintetek mi lehet? Valamilyen autizmusra gondolok, de nem vagyok szakérto. Egyébként 13 éves, ha számít valamit, tudom, hogy lázadókor, de akkor is, a tiszteletet egyáltalán nem ismeri, se a szüleink, se senki iránt.


ápr. 9. 14:34
 1/5 A kérdező kommentje:
Ja, meg az Asperger elonyos tulajdonságai nem jellemzoek rá
ápr. 9. 14:34
 2/5 anonim ***** válasza:
A betegség és a személyiségzavar nem egyenlő dolgok. Azt pedig ennyi információ alapján egy orvos sem tudja megállapítani, hogy ő vajon tényleg beteg-e vagy sem.
ápr. 9. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Tudom, de azért várok valamire, hátha.
ápr. 9. 14:49
 4/5 anonim ***** válasza:
Miért, ha azt állítja valaki hogy biztos megszállta a sátán azt is elhiszed? Nem jó ötlet. A szülei hogy nevelték? 13 évesen is tudtam, hogy hol a helyem, ha pedig nekiálltam okoskodni, gyorsan leszálltam a földre egy atyai pofontól.
ápr. 9. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Jó eséllyel nem lehet egy betegségre fogni, persze könnyebb lenne.

A hibás nevelés következménye, azzal együtt, hogy van, akit nagyon nehéz kezelni.

Nálunk ugyanez volt, én is kerestem az okokat, de néhány nehéz év után kinőtte. Persze mi is dolgoztunk rajta.

Ezt úgy értem magunkon is.

máj. 2. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!