Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mitől lehet ilyen a hasam?

Mitől lehet ilyen a hasam?

Figyelt kérdés

Aránytalanul nagy.

Hetente egyszer, néha kétszer szoktam alkoholt inni, de barátnőm többet iszok es 30 kg val tőbb nála mégsem ekkora. Tapasztalt valami ilyet?



[link]



ápr. 15. 18:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
90%
Akár terhes is lehetsz, ha nem, akkor menj orvoshoz
ápr. 15. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Kicsit olyan mintha terhes lennél.

Anyumnak volt ilyen, ő sose ivott alkoholt, neki hormon probléma volt de már megoldódott. Nála a fogamzás gátló miatt volt hasonló,azert ennyire nem nézett ki úgy mint aki épp 8 hónapos terhes de hát neki is kicsit terhes poci szerű volt a hasa.

De ahogy leállt a fogamzásgátlóval rá kb másfél évre rendbe jött.


Lehet nálad is hormon bajon vannak, de nem biztos. Azért menj el orvoshoz vele mert lehet valamivéle cisztád van ami nagyra nő, olyanról is halottam már.

ápr. 15. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Nincsen tartós székrekedésed, mintha nem teljesen ürülne ki? Terhességi tesztet is azonnal csináltatnék.
ápr. 15. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk a cégben a takarítónőnek cisztája volt (kisebb labda méretű). Mindenképp menj el orvoshoz.
ápr. 15. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Ezzel meglátogatnék egy orvost. Nőgyógyászhoz, esetleg belgyógyászhoz időpont, akár magánban is, ott hamarabb sorra kerülsz, mint egy hónap. A testedhez képest aránytalanul nagy.
ápr. 15. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
50%
Folyamatosan ilyen? Mert néha nekem is ekkorára fúlyódik fel, én is küzdök ezzel, nekem szerintem a bélflórámmal van gond, de ha neked folyamatosan ekkora, akkor annak más oka van.
ápr. 15. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
41%

Jó nagy májad van hé, kitartóan vedelem a sört huszonéve, negyedekkora nincs. Mondjuk én gyönyörűséges férfi vagyok :D


Ökörködést félretéve: rohadtul sürgősen kivizsgálás, mindenkinek igaza van. Ez nem egyszerű következmény, ez egyértelműen tünet.

ápr. 15. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Voltam mar terhes es hatalmas kulonbseg van a ketto kozott :/ de azert holnap csinalok egy tesztet.


Pajzsmirigy alul működésem van amire szedem az Ltyroxint.


Fogamzasgatlot mar tobb mint 10 eve nem szedek. Azt tette tonkre a hormon haztartasom.


26.ara kaptam ido pontott orvosnal, de kivancsisagbol ki irtam ide.


Folyamatosan ilyen es küzdök székrekedéssel néha.


7.es 😆

ápr. 15. 20:36
 9/12 anonim ***** válasza:
66%
Puffadást érzel? Lehet, hogy SIBO. Nekem nagyon fel szokott puffadni sok mindentől.
ápr. 15. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Igen sokszor erzek. Foleg ha Sok zoldseget es gyümölcsöt eszek, akkor faj is a hasam! Utana nezek mi a SIBO!
ápr. 16. 10:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!