Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Epilepsziás betegek akiknek...

Epilepsziás betegek akiknek vannak rohamok is. Ti szégyelitek a betegségeteket?

Figyelt kérdés
Szégyen számotokra ez a betegség? Próbáljátok titokban tartani mások előtt?
ápr. 17. 09:33
 1/1 anonim ***** válasza:

Én állítólag kinőttem pár éve (nincs rohamom) gyakorlatilag néha tapasztalok olyan érzéseket, hogy hirtelen nem tudom hol vagyok mit akartam ki vagyok stb. Mintha most kerültem volna oda, olyan idegen érzés, de pár pillanat után újra visszazökkenek.

Nem, egyáltalán nem szégyellem! Sőt én mindenkinek felhívtam rá a figyelmét akivel kapcsolatban állok, hogy ha gond van akkor tudják kezelni. Ne fejvesztve tippelgessenek, hogy mi van velem.

Te se szégyelld! Nem szégyen! Sőt volt olyan is, hogy összepisiltem magam. Azt se szégyellem. Nem a felső tudattal csináltam, nem tehetek róla, nem tudtam volna visszatartani. Ez van. Ha gondolod nyugodtan beszélgethetünk ebben a témában, ha érdekel. 😇

ápr. 23. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!