Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Pajzsmiriggyel kórházba feküdni?

Pajzsmiriggyel kórházba feküdni?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Pajzsmirigy túlműködésem van,jövőhéten megyek a 2.belgyógyászat endokrinológiájára. A vizsgálatok miatt,vagy gyógyszer beállítás miatt be szoktak még fektetni a kórházba megfigyelésre? Valaki leírná,aki mostanában járt ilyen gonddal bent,hogy mi volt mindennek a menete? Milyen vizsgálatokra számíthatok?Eléggé ráparázós vagyok a kórházra,kezdek félni,tudni szeretném mi vár rám. Köszi!

ápr. 17. 19:02
 1/5 Ypszilon1980 ***** válasza:
100%
Lehet, hogy van ilyen, de ezzel nem igazán szoktak kórházba fektetni senkit, talán ha olyan anyagcsere problémát okoz,amihez kell 24h felügyelet. Gondolom lesz vérvétel, ultrahang, vagy megkéri és az eredményekkel majd vissza kell menni, aztán elmondja a doki kell-e gyógyszer, milyen adagolásban, mire kell figyelni, aztán mikor kell kontroll és utána majd kiderül kell-e pl. változtatni rajta, ilyesmi, semmi extra.
ápr. 17. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem szoktak befektetni, ahhoz már nagyon rosszul kellene lenni. Bár más kórházban nem tudom mi a helyzet, itt lassan az infarktust is kezeld otthon, mert nincs hely, nincs orvos, nincs nővér, nincs gyógyszer.
ápr. 17. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Biztos, hogy nem fognak befektetni. Nekem elég durva túlműködésem volt. Vérvételt és ultrahangot kért a doki, eredményekkel visszamentem. Kaptam gyógyszert, az elején 4-6 hetente vérvétel amíg beállítják, aztán 3 havonta. Kb ennyi, nem kell ráparázni.
ápr. 17. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Kb ugyanaz,mint az alulműködésnél.Vérvétel,gyógyszer,kontroll. Van rá esély,hogy a gyógyszertől beáll (kb fél-1év), aztán csak kontrollra kell járni és el lehet hagyni a gyógyszert.
ápr. 17. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm Mindenkinek,most azért fellélegeztem! :)
ápr. 18. 08:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!