Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Miért köhög, krehál, fuldoklik...

Miért köhög, krehál, fuldoklik minden második ember, és miért mászkálnak kint, összeköhögve mindent?

Figyelt kérdés
ápr. 18. 18:48
 1/6 anonim ***** válasza:

1. Náthás megfázós szezon még mindig tart ami sok embert érint.


2. Sok a COPD-s


3. Sok a dohányos


Azért mászkálnak kint mert egy kis megfázás miatt nem kell bezàrkózni, a tüdőbeteg meg a dohányos pedig nem élhet otthon örökké bezárkózva.

ápr. 18. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg allergia. Sokféle pollen van most a levegőben, többféle növény is virágzik, allergiaszezon van. A nyárfa vattaszerű termése állandó köhögésre ingerel, én is úgy érzem, mintha tele lenne vele a torkom.
ápr. 18. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én azért, mert megfáztam, de ma még muszáj volt bemennem dolgozni, onnan meg az orvoshoz mentem és utána haza, a fél városon át. Repülni sajnos nem tudok. :(
ápr. 18. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Úgy köhögnek, mint aki minjárt megfullad, borzasztó hallgatni. Ez nem allergia. És konkrétan rám, egyik nap a nyakamba köhögött az egyik, ha meg rászólok, neki áll feljebb. Undorító. Legalább tennék a szájuk elé a kezüket, vagy zsebkendőt, bármit. Köhögnek bele a világba, és honnan tudjam, hogy nem valami fertőző kórságot köhögnek ki? Szerintetek ez tényleg elfogadható?!
ápr. 19. 05:56
 5/6 Pclaci007 válasza:
Mert minden mérgező (amit eszel,iszol,belélegzel) valaki érzékenyebb rá valaki nem. De szinte senki nem éri meg a teljes fejlődési szakasz 5-6szorosát. Ennyire van hitelesítve egy emberi test(teljes fejlődési szakasz 22-28 éves korig).
ápr. 25. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Pclaci007 válasza:
100%

A kommentedre meg annyi hogy mi az etikettet a szüleinktől tanultuk az óvodában, iskolában pedig megerősítették.

De ma már nem szabad nevelni mert mindenkinek feljebb áll minden. "Ez van ezt kell szeretni."

ápr. 25. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!