Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hosszútávú erős alkoholizmus...

Hosszútávú erős alkoholizmus eredménye lehet olyan hogy az ember mája szó szerint szétmegy ?

Figyelt kérdés
ápr. 14. 20:36
 1/7 Duke81 válasza:
Röviden és tömören : lehet!
ápr. 14. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Micsoda 96-ban kint dolgoztam Tengizbe 24-évesen volt egy lakótársam elment a dokihoz mert nem érezte jól magát vissza jött annyit mondót kóter doki azt mondta neki megiszik egy felest felrobban a mája. Akkor nem is ivott egy 3-hónapig!
ápr. 14. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nincs ilyen, hogy "felrobban" a máj. Vagy elzsírosodik, vagy zsugorodik, utóbbi már sajnos nem gyógyítható.

Csak megjegyzem, hogy én 4 ezres (!) GGT-értékkel megmaradtam.

ápr. 14. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem szó szerint szetrobban, de szetfolyik.

Nemcsak zsirmàly meg zsugor van. Majrák is van, ha valaki májrakos, annak szétfolyik a mája, de az alkohol is tud ilyet okozni. Anyu ápolónő volt, latott eleget és nem volt szép látvány.

ápr. 14. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
**máj
ápr. 14. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 nizijozsef ***** válasza:
Volt egy munkatársam idült alkoholista volt. Bekerült a kórházba és az ultrahang vizsgálaton nem találták meg a máját. Szó szerint. Rá pár napra meghalt.
ápr. 15. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Ha nem is szó szerint,de "hazavágja" a májat.

A legkárosabb az égetett szeszesital.A kollégám 46 évesen "ment el"!

Töményet ivott,rengeteget!

ápr. 16. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!