Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Főleg reggel, ha eszek kb fél...

Főleg reggel, ha eszek kb fél óra és nagy wc, meghajt már bármi kaja, talán pogácsa az nem. Ez az epeömlés tünete?

Figyelt kérdés

ápr. 19. 07:12
 1/3 anonim ***** válasza:
54%

Nem, ez teljesen normális reakció, a reggeli elsö étkezés beindítja az emésztést.

Az epeömlésnek meg teljesen más tünetei vannak, nem tudom hogy jutott éppen ez eszedbe

ápr. 19. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Az epeömlés egy olyan állapot, amelyet az epehólyagban lévő epe elszabadulása okoz.


""""""Az epehólyagban lévő epe a hasüregbe jut,"""""



Nem a vékonybélbe, én azthittem..

ápr. 21. 07:40
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem tudom, honnan szedted ezt a infót, de ha az epe vagy bármi más a hasüregbe jut, az életveszélyes gyulladást okoz(na), amit csak egy gyorsan elvéhzett mütéttel lehet túlélni.


Másrészt olyan sincs, hogy epeömlés (ahogy te érted), az epe alapvetö müködése, hogy az epehólyagban lévö epe az emésztörendszerbe kerül (beleömlik), és ezzel segíti az emésztést.

ápr. 21. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!