Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Pontatlanul mérnek az infravör...

Pontatlanul mérnek az infravörös lázmérő pisztolyok?

Figyelt kérdés
Vettem egy ilyen infravörös, érintésmentes, homlokon alkalmazható lázmérő pisztolyt, de már nagyon kezdek kételkedni a hatékonyságában. Szinte mindig más értékeket mutat, méregetem vele a párom lázát, és öt percen belül a 34,5-től a 39,3-ig mindent mutat, miközben a hagyományos, digitális lázmérő 38,1-et mér. Nagyon sok útmutatót, szakirodalmat elolvastam, hogy hogy kell használni, meg hogy kevesebbet mutat, satöbbi, de ugyanúgy folyton mást mér, és már eléggé frusztrál a dolog, hogy egy majdnem 15.000 Ft-os műszer nem képes a funkcióját betölteni. Valamit nem jól csinálok, vagy fogjam fel tanulópénzként és mehet a kukába a cucc? Másnak voltak esetleg hasonló tapasztalatai?

ápr. 22. 17:45
 1/3 anonim ***** válasza:
Pontatlan és attól is függ, hogy milyen távol van a homlokod. Azzal sosem fogsz helyesen mérni, mindig lesz jó pár fok különbség. A lézeres jobb állítólag.
ápr. 22. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem 1200 forintos lázmérőm van, nem tudom, hogy jól mér-e, de legalább következetesen.
ápr. 22. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az enyém pártized fokos különbségekkel mér,de viszonylag pontos.
ápr. 22. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!