Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Megfáztam és taknyos vagyok?

Megfáztam és taknyos vagyok?

Figyelt kérdés
Annyira, hogy folyamatosan orrotfújok. Az orrspray nem segít csak max. 4órát. Aludni se tudok így. Párna emelés se jó, mert állva is bedugul.
ápr. 27. 04:04
 1/3 anonim ***** válasza:
feltehetően
ápr. 27. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igen, megfáztál. Próbálj venni a patikában Neocitránt vagy Coldrexet, kezd el szedni, pihenj, amennyit tudsz, és hamarosan rendbe jössz. Ha esetleg rosszabbodna az állapotod, akkor hétfőn menj el a házi orvoshoz vagy hívd fel. Az orrspray meg sajnos ilyen kb 4 óra, amíg hat, utána újra be kell fújni. Reméljük a hétvége alatt lezajlik ez és nem fog párosulni más is hozzá. Jobbulást kívánok Neked! :)
ápr. 27. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi 2es. Házidokinál már voltam. Ő csak kálciumot javasolt meg strepfent, de allergiás lehet rá. Csupa csalánkiütés lett a karom, szájszárazság, nehéz nyelés. És nem vagyok 50kg így azt mondják citránt ne.
ápr. 27. 12:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!