Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Sok vagy kevés gyomorsav...

Sok vagy kevés gyomorsav lehet a tünetek oka?

Figyelt kérdés

Reflux diagnózist kaptam, amire gyomorsav csökkentő gyógyszert adtak. Nem változtak a tüneteim, sőt igazából rosszabbul vagyok, mint pár héttel ezelőtt voltam.


Gyengeség, fogyás, étvágytalanság, rossz közérzet, illetve gombócérzés a torokban, valamint torokfájdalom a tüneteim, érzek ilyen maró érzést, illetve savanyú szájízem van.


Olvastam, hogy a gyomorsav hiánynak, illetve a sok gyomorsavnak is hasonlóak a tünetei. Most akkor az esetemben melyik a valószínűbb vajon, így, hogy a gyógyszer hatását egyelőre nem érzem. Most vissza fogok menni a dokihoz, csak gondolom majd fel akar írni valami erősebb PPI-t (jelenleg nem azt szedek), de lehet azzal még jobban tönkre vágom a gyomromat.


Van valakinek saját tapasztalata? Sajnos többször kaptam már téves diagnózist, ezért van most is rossz érzésem.


máj. 11. 18:46
 1/1 anonim ***** válasza:

Gyomorsavtúltengés. Nekem most mae azt érzem hogy leszűkült a nyelőcsövem es mintha gombóc is lenne a nyelőcsövemen

Borzasztó!

Alig tudok enni

máj. 11. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!