Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Más is érez ilyet lázasan?

Más is érez ilyet lázasan?

Figyelt kérdés
Elég fura de már kiskorom óta mikor lázas vagyok vagy simán csak beteg és eszembe jut valami amit várok vagy valami jó érzessel tölt el akkor pár pillanatig az összes izmom egyszerre elkezd fájni. Ami még furább hogy ez egyszerre egy ilyen eufórikus fájdalmasan jó érzés. Lehet én vagyok a genetikai selejt de már régóta érdekel ennek van e valami neve vagy más is érzi e

máj. 13. 17:27
 1/1 anonim ***** válasza:

Nem ez, de en, mikor ugy 39 es 40 fok kozott van a lazam, nagyon jol erzem magam, amennyiben agyban fekudhetek csukott szemmel. Euforikus erzes is, olyankor kerek extra borogatast.

A kis hoemelkedes okoz rossz kozerzetet, meg amikor megy lefele a laz. A magas homerseklet elviselheto, es szinte jo erzes nalam is, csak az eszem tudja, hogy na, ez nem jo.

máj. 13. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!