Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Tüdőben furcsa hangok?

Tüdőben furcsa hangok?

Figyelt kérdés
Februárban, egy hónapon át tartó tüdőgyulladáson estem át (rengeteg orvosnál voltam, ennek fele azonban azt mondja hogy valószínűleg inkább vírusos hörghurut lehetett, en nem ertek hozza es nem tudtam kinek higyjek, az teny hogy rontgenen akkor voltunk amikor gyanuja volt es akkor meg nem mutatott ki semmit). 2 fajta antibiotikumot kaptam ra, az elsotol lazas lettem azt abba kellett hagyjam, a masodik volt a klacid uno retard tabletta, az elmulasztotta a tuneteket es meggyogyultnak nyilvánítottak. Ehhez kepest par nappal kesobb hallani kezdtem erdekes hangokat a tudomben ki es belegzesnel is, eloszor bal oldalt, majd vagy jobb vagy mindket oldalon, eloszor csak hatul de vegul elol is vagy mindketto, folyton vandorolt. Egyre hangosabb volt es szinte csak nyitott szajjal levo levegovetelnel lehetett hallani (de akar masik szobabol is). Erdes hanghoz tudnam a legjobban hasonlitani es ha sokat nyomom ulesnel a hatam azt a reszet vagy barmilyen sportnal megeroltetem magam akkor fokozodik. Van hogy napokig nincs aztan ujra elojon. Most majus kozepe van es nem volt olyan het amikor ne lett volna, van hogy minden nap van. Amikor orvosokhoz mentem ezzel vissza akkor epp nem volt (de ezt ugy kell elkepzelni hogy semennyire) es azt mondtak nincs semmi bajom, tulaggodom. Az egyik orvos adott horgotagitot, azt az asztmas befujosat, a masik meg elkuldott tudogondozoba ahol csinaltak legzestesztet es allergiatesztet de minden negativ lett (akkor sem volt a hang, hazakuldtek hogy nincsen semmi baj es a horgotagitot sem kell hasznaljam). Azota is folyton visszater, a neten errol semmit nem talaltam es kicsit meg vagyok ijedve (tudom hogy nem reagalom tul mert olyan hangos hogy nem lehet osszeteveszteni barmi massal). Nagyon kerem akinek volt hasonlo/van barmi tippje az segitsen!

máj. 14. 15:43
 1/1 anonim ***** válasza:
Amikor van ilyen, akkor vedd fel hangrögzítővel,orvosnak mutasd meg, bár az eléggé fura, hogy pont orvosnál nincs ez sosem. Mennyi idős vagy?
máj. 17. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!