Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Végbélfájdalmam van, mitől lehet?

Végbélfájdalmam van, mitől lehet?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Volt egy csúnya hasmenésem jó pár héttel ezelőtt és azóta fáj a végbelem de csak a nyílás tájékán.. egy két piros foltot láttam/látok rajta és van mikor viszket is.. és kimondottan csak a bal oldalon. Semmi más tünetem nincs pl duzzanat, hasmenés vagy rekedés, a széklet is normális állagra is színre is csak hát igen tud fájni ürítés közben.. megyek persze orvoshoz csak kíváncsi vagyok, volt e valakinek ugyan ilyen vagy hasonló, illetve mi lehet ez?Köszönöm a válaszaitokat.
máj. 24. 09:12
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
kicsípte. Canestennel szoktam ilyenkor bekenni, az helyre szokta tenni. De ha esetleg van sudocrem, az is jó lehet.
máj. 24. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
23%
Nezd, analis szexet csak sikositoval szabad csinalni, es ovatosan, nem egy lendulettel tovig nyomva. Es persze ovszerrel. Nem lehet, hogy a partneredtol kaptal el valamit?
máj. 24. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Akkor kimaradt, hogy férfi vagyok bocsánat. :D
máj. 24. 09:44
 4/5 anonim ***** válasza:
26%
Az nem zarja ki, sot ...
máj. 24. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Az ilyesmit meghagyom a maiaknak, úgyis az a divat de inkább maradok a menyasszonyomnál😇
máj. 24. 09:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!